Sızdırmazlık Çözümleri

Vana Kaçak Tespit Sistemleri

Sızdıran valflerin büyük bir güvenlik riski oluşturduğu ve büyük bir kâr kaybı kaynağı olduğu bilinmektedir.  Akustik Emisyon Kaçak Dedektörü ile geleneksel yöntemlerle veya enstrümantasyonla tespitten çok önce sızıntı yapan valfleri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Tamamen taşınabilir ve kullanımı kolay cihazımız ile , sızıntı yapan bir sıvının ürettiği çok yüksek frekanslı gürültüyü inceleyerek valf sızıntılarını bulan ve miktarını belirleyen bir akustik emisyon (AE) sensörü kullanır. Ve tüm bunları işletmeniz devrede iken yapabilir, herhangi bir duruş gerektirmez. Bu vana sızıntı tespit aracı, sızıntı yapan izolasyon vanaları, kontrol vanaları, çek valfleri, PSV'leri ve buhar vanalarını hızlı bir şekilde bulmakla kalmaz, aynı zamanda personelin devreye alma sırasında vana performansını karşılaştırmasına olanak tanır ve bir PDA aracılığıyla sahada veri depolama, analiz ve raporlama sağlar.

Bu son teknoloji vana durum ve performans izleme çözümü, duruma dayalı izleme ve kestirimci bakım faaliyetlerine katılarak sizi reaktif bakımdan proaktif bakıma götürür. Vana sızıntısı tespit ekipmanı bu nedenle bütçe harcamalarının ve eylemlerin maksimum faydaların sağlanabileceği vanalara odaklanmasına yardımcı olur.

Daha fazla detay için lütfen bizlerle iletişime geçin.

sales@etaendustri.com  +532 599 5044

                                              Uygulama videosu ===>

score.jfif
flight-case1.png

Boru Tamir Kitleri

İşletmeler boru sistemlerindeki hatalı bağlantılardan, sistem ve cihaz arızalarından, görünmez gaz ve sıvı ortam sızıntılarına kadar çok çeşitli onarım ve bakım zorluklarıyla karşı karşıyadır . Sorunlar erken fark edilmezse işletmeler milyonlarca dolarlık mali kayıp, kayıp ürün ve ekipman, olumsuz çevresel etkiler ve çalışan güvenliği sorunlarıyla karşı karşıya kalmaktadır.

Hedefimiz, sistemlerinizin kusursuz ve maksimum verimle çalışmasıdır.

Boru ve çevre birimlerinde  ömür veya kusura bağlı kaçakları, tesislerinizi duruşa almadan ASME PCC-2 ve ISO 24817 standarlarına uygun olarak kompozit tamir (compound) ve metal kalıcı kelepçe (clamp) ile müşterilerimize hızlı, profesyonel ve kalıcı çözümler sunmaktayız. 

Daha fazla detay için mail ile iletişime geçebilirsiniz.

sales@etaendustri.com  +90 532 599 5044 

2022-03-29_124338.jpg
2022-03-29_124407.jpg
2022-03-29_124422.jpg
2022-03-29_124540.jpg

Teklif alın..

Merhaba, Ürünlerimiz hakkında teknik detay ve teklif almak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

Thanks for submitting!